Nowość! Laser w emDENTIKA.

W gabinecie stomatologicznym emDENTIKA laseroterapię wykorzystujemy prawie w każdej dziedzinie stomatologii. Korzystanie z tej technologii w naszym gabinecie zgodnie z najnowszymi trendami na rynku medycnzym w Polsce i na świecie.

Możliwości laseroterapii są ogromne. Laser pełni funkcję terapii wspomagającej w leczeniu próchnicy, endodoncji, periodontologii, chirurgii, implantologii oraz w ortodoncji.

laser2

Wykorzystanie laseroterapii

Biostymulacja

Leczenie zapalenia błon śluzowych jamy ustnej. Laser pomaga w likwidowaniu bolesnych aft, gojeniu odleżyn protetycznych.

Ponadto biostymulacja likwiduje ból, znosi szczękościsk i pobudza wyrzynające się zęby do przebicia się na powierzchnię dziąsła.

W okresie pozabiegowym

W okresie pozabiegowym – przyspiesza gojenie się ran, a także minimalizuje ryzyko powikłań: krwiaków pozabiegowych, obrzmień oraz podwyższenia ciepłoty ciała. Podnosi prób bólu pacjenta, dzięki czemu zabiegi stają się mniej bolesne.

W chirurgii

W chirurgii laser umożliwia przeprowadzenie delikatnego oraz precyzyjnego cięcia.

W endodoncji

Dzięki laseroterapii możliwe jest dotarcie do tych obszarów kanału korzenia zęba, w których, z racji ich położenia, nie jest możliwe zastosowanie tradycyjnego podejścia.

W implantologii

Zapobiega powstawaniu stanów zapalnych lub pozwala zahamować powstające stany zapalne pojawiające się w tkance wokół implantu.

W periodontologii

Do leczenia kieszeni przyzębnych, plastyki dziąsła, wycinania przerostów oraz kształtowanie prawidłowego przebiegu girlandy dziąsłowej wokół zębów.

W stomatologii estetycznej

Laserowe wybielanie zębów.

wykorzystanie